Text banneru 1

 

 

- 24.11.2014 -

Všechny srdečně zveme na přednášku Bc.Kristýny Zachové o Dornově metodě (s praktickou ukázkou) a Magdalény Houškové o dermatologii psů. Jedná se o speciální akci na podporu Cibela z.s. (mikroazyl pro opuštěné psy a kočky s veškerou možnou péčí). Takže ano, správně tušíte, že celý výtěžek z akce půjde na konto velice spolehlivého a funkčního sdružení. Více o Cibele naleznete zde: www.cibela.cz

 

 

- 13.11.2014 -

V tomto týdnu od nás získali první diplomy studenti z kurzu "pozornost a přivolávačské hry". Se svými psy museli absolvovat deset lekcí, ve kterých si psovodi rozšířili své znalosti a psi si osvojili mnoho nových dovedností. Jako potvrzení, že kurz absolvovali a odměnu za jejich poctivou práci jim byl udělen diplom.

 

 

 

 

- 03.11.2014 -

Aktualizovali jsme sekci "aktuální akce" nyní už se můžete hlásit do akcí pro rok 2015

 

 

17.10.2014 -

Všechny Vás srdečně zveme dne 25.10.2014 na "Müllerovu padesátku". Jihočeská psí akademie se zúčastní této akce jako partner. V Třeboňském zámeckém parku se budete moci podívat na krátkou ukázku některých psích sportů a také si poslechnout přednášku Terezy Hladké na téma pozitivní motivace aneb jak cvičíme v praxi.

Cíl akce

 

• —Pokračovat v tradici Pavla Müllera
—• Výtěžkem podpořit neziskové organizace   -- Proutek -- 
• —Udělat radost dětem i dospělým
• —Udělat něco pro své zdraví
—• Vytvořit seznam zájemců na "Stovku Pavla Müllera"
 

Více informací o samotné akci naleznete zde

Na všechny se moc těší celý tým JČPA...
 

 

- 16.8.2014 -

Seminář "Jak nebojovat s útěkářem" na přání Beagle klubu ČR pořádaný při bíglím táboře v Heřmanově Městci jede na plné obrátky!! 


- 10.8.2014 -

Dnešním dnem počínaje máte možnost se přihlásit do 10-ti lekcového kurzu Pozornosti a přivolávačských her. Jak již název napovídá, jedná se o kurz zaměřený na vybudování nebo zlepšení pozornosti Vašeho psa. Kurz je doplněn o celou škálu přivolávačských her.

Více info zde nebo na FACEBOOKU

 

 

- 8.8.2014 -

Dnešním dnem počínaje máte možnost se přihlásit do 10-ti lekcového kurzu Sportovní přípravky. Jak již název napovídá, jedná se o kurz zaměřený na fyzickou přípravu a nácvik důležitých povelů pro Vašeho pejska pro sportovní kariéru.
Nenechte se zmást, tento kurz není pouze pro ambiciózní páníčky a jejich psy. Je pro všechny psy, kteří sportují, protože jak známo Váš pejsek nerozlišuje, jestli bude daný sport dělat na úrovni Hobby nebo Profi. Váš pes bude vždy makat naplno a proto je důležité ho na to správně připravit.

Více info zde nebo na FACEBOOKU

 

 

- 4.8.2014 -

Ve dnech 1.8.2014 až 3.8.2014 úspěšně proběhl v Praze v místní Psí škole Canikenny seminář "Jak nebojovat s útěkářem aneb vášnivý lovec pod kontrolou" Děkujeme pořadatelům a všem účastníkům za super víkend.
Chcete uspořádat nějaký z našich seminářů i u Vás? Neváhejte a kontaktujte nás...

 

 

- 29.7.2014 -

Ve dnech 25.7 až 27.7.2014 úspěšně proběhl seminář "Jak nebojovat s útěkářem aneb vášnivý lovec pod kontrolou" Děkujeme všem účastníkům za plné nasazení i přes velmi teplé počasí :-)

 

- 30.6.2014 -

Jan Hladký u nás vede tréninky flyballu a canicrossu. Zde se však můžete dozvědět něco, co o něm možná ještě nevíte. Jak se dostal ke canicrossu a jak to s ním ve skutečnosti je?
Více naleznete zde

 

 

- 24.6.2014 -

Rádi běháte a máte aktivního psa, který Vás pořád tahá na vodítku? Výborně!!
Máme pro Vás návrh jak si skvěle zaběhat, unavit svého psa a zároveň se setkat se super partou lidí!

Navštivte naše tréninky canicrossu! Více informací naleznete v sekci canicross nebo na Face bookové stránce 

 

 

- 14.5.2014 -

Ve dnech 25-27.7 a 22-24.8 pořádáme víkendový seminář pro majitele tzv. nemožných psů. Psů, kteří mají na prvním místě lov, štvaní zvěře, čuchání v lese, rozhlížení se po okolí, útěk za jiným psem/fenou, za pohybujícím se objektem, za cyklisty, bruslaři a jiných psů, kteří na své okolí působí jako "nevychovatelní". Seminář pro ty, kdo četli článek "Messiho pojetí" a našli v něm i svého psa :-)

Více v sekci Aktuální akce

 

 

- 29.4.2014 -

AGILITY a FLYBALL: Úvodní lekce pro všechny nové zájemce o tréninky agility u nás proběhne ve středu 30.4. od 18:00 v Třeboni (Autoškola Martínek, Jeronýmova 59). Úvodní lekce pro všechny nové zájemce o tréninky flyballu u nás proběhne v pátek 2.5. od 18:00 v Třeboni (Autoškola Martínek, Jeronýmova 59). Pokud máte účet v našem rezervačním systému, můžete se hlásit tam anebo popř. na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Moc se na nováčky těšíme 

 

 

- 12.4.2014 -

Dne 12.4.2014 proběhl první ročního Jihočeského canicrossu. Počasí se nám více než vydařilo a účastníků přijelo více, než jsme v počátku očekávali. Fotky z této akce si můžete prohlédnout zde .

Záznam odvysílaný Jihočeskou televizí naleznete ZDE

Moc bychom chtěli poděkovat organizátorskému týmu za obrovský kus práce. Už nyní se pomalu vrháme na přípravy ročníku druhého...

 

 

- 3.4.2014 -

Dnes se náš trenér canicrossu účastnil jako host pořadu Máme rádi zvířata v Českém rozhlasu. Odpovídal na otázky týkající se všeho okolo canicrossu. Pokud hodláte s tímto sportem začít, nebo se pouze dozvědět více, tak si tento rozhovor zcela určitě poslechněte ZDE.

 

 

- 19.2.2014 -

Srdečně Vás zveme na benefiční přednášku spojenou s workshopem. Přijďte se dozvědět, jak to funguje ve světě psů, jak spolu psi komunikují, jaký vliv má na kvalitu psího života stres a nepochopení a zároveň si poslechnout poučný příběh nalezence Rupíka (x), týraného Dastyho (x APBT), trestaného Bárnyho (APBT), špatně socializovaného Messiho (BEA), špatně pochopeného Gareta (RR) a Fercuse (BSP), psa s extrémní fobií.
Veškerý výtěžek z tohoto workshopu poputuje na konto Rafael o.p.s.

Více v sekci Aktuální akce

 

 

- 7.2.2014 -

Opět jsme zamakali na našem webu, abychom Vám ještě více usnadnili práci a dali Vám možnost ohodnotit kvalitu našich článků. U každého našeho článku nyní naleznete ikonku s možností tisku a nebo s možností zaslání článku e-mailem. Pro hodnocení zde naleznete hlasovací tlačítko, kde více teček vyjadřuje míru Vaší spokojenosti s článkem. Těšíme se na Vaše hodnocení, která nám dají jasně najevo, zda máme v tématu článku pokračovat nebo ne.
Za tým JČPA Honza...

 

 

- 24.1.2014 -

-V sekci Aktuální akce nyní naleznete propozice k Doghikingovému závodu Krajinou Jakuba Krčína.

-Do sekce O nás jsme zařadily novou podsekci Psali o nás, ve které naleznete články o naší činnosti zveřejněné v médiích.

 

 

- 18.1.2014 -

Jaký byl rok 2013 v JčPA? připravili jsme pro Vás výroční správu, která shrnuje hlavní události v roce 2013. Ke stažení a přečtení ZDE

 

 

- 17.1.2014 -

Propozice, přihláška a seznam přihlášených na závod nazvaný Jihočeský canicross naleznete v sekci Aktuální akce...

Neváhejte a hlaste se ;-)

 

 

- 4.1.2014 -

Děkujeme Lukášovi Doležalovi a Honzovi Hladkému za iniciativu a nasazení při organizaci prvního canicrossového závodu v jižních Čechách, který proběhne 12.4.2014 u Veselí nad Lužnicí...

 

 

- 1.1.2014 -

Tak a hurá do toho... již pro Vás připravujeme spoustu kynologických akcí a doufáme, že rok 2014 bude minimálně stejně tak nabitý semináři a různými akcemi jako rok 2013. Dali jsme si pro rok 2014 předsevzetí, že každý měsíc uspořádáme minimálně jednu větší akci. Proto prosím sledujte náš Facebook a nebo sekci Aktuální akce...

 

Váš Tým JČPA