Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

- 18.7.2015 -

 

Proběhl závěrečný závod canicrossového seriálu Nativia Challenge 2015 v Dobříši. Za Jihočeský canicross se zúčastnilo celkem 11 závodníků se psem + velmi početný doprovod :-) Náš trenér Honza Hladký dokázal udržet bodový náskok nad svými soupeři a dostal se tak na celkové třetí místo seriálu Nativia Challenge v kategorii mužů se psy do 24,9 kg. Tímto mu gratulujeme a těšíme se na další úspěchy v tomto sportu.

 

 

 

- 31.5.2015 -

Se uskutečnily dogdancingové zkoušky. Počasí nám přálo a výkony všech zúčastněných byli až na malé drobnosti výborné! Těšíme se na opakování těchto zkoušek na podzim letošního roku :-)

 

 

- 30.5.2015 -

Proběhl seminář dogdancingu pod vedením rozhodčí dogdancing klubu a velmi zkušené trenérky Pavly Kamrádové. Účastníci zde mohli dopilovat své sestavy před nadcházejícími zkouškami, které proběhli o den později.

 

 

- 14.4.2015 -

Druhý ročník Jihočeského canicrossu je úspěšně za námi a nyní se můžeme plně soustředit na pořádání dalších akcí. Chtěli bychom moc poděkovat všem sponzorům a spolupořadatelům této akce. Ohlasy jsou opět pouze pozitivní a to nás naplňuje velkou motivací v tomto již tradičním závodu pokračovat i v dalších letech.

 

 

- 19.3.2015 -

Zveřejnili jsme další díl ze série článků, "Leyla - jak se připravujeme na kariéru běžce díl. 3 Seznámení s postrojem + základy tahu.
Prosím neberte tyto články jako zaručený návod pro to jak naučit psa tahat. Pouze zde popisujeme, jaký postup jsme zvolili my.

Celý článek si můžete přečíst ZDE

 

 

- 28.2. - 1.3.2015 -

Proběhl úvodní seminář do Noseworku a Mantrailingu pod vedením Lenky Pikulové. Seminář se více než povedl a Lenky práce s lidmy a psy byla více než výborná! Všem moc děkujeme za účast a bezchybnou atmosféru.

 

 

 

- 13.2.2015 -

Můžete se těšit na druhý ročník canicrossového závodu, který naleznete v sekci aktuální akce Hlavním partnerem pro tento rok je LEVNÉ ELEKTRO, které věnuje spousty hodnotných darů pro všechna první tři místa a také dar hlavní v hodnotě 10 000,- o který proběhne losování po závodě! Možnost vyhrát má každý platící účastník závodu!!

 

- 5.2.2015 -

V sekci aktuální akce nyní naleznete propozice a přihlášky na druhý ročník Jihočeského canicrossu! Těšíme se na Vás!

 

- 31.1.2015 -

Naše aktuální akce se plní stále novými a novými semináři, workshopy nebo závody na které se můžete přihlásit. Vzhledem k tomu, že tento rok je o naše akce velký zájem, tak doporučujeme se hlásit co nejdříve :-)